Noslēgusies Višķu stadiona pārbūves 2. kārta

7. novembrī ekspluatācijā pieņemta Višķu stadiona pārbūves 2. kārta. Darbi tika uzsākti šī gada 9. maijā. Lai arī objekts nodots un komisija savu vērtējumu sniedza ziemīgajā novembra dienā, kad laukumu klāja sniegs, Višķu pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Proms norādīja, ka izbūvētos laukumus varēs sākt izmantot vien nākamā gada pavasarī, sākoties siltam un sausam laikam.

Višķu pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Proms: “Sakārtota sporta laukumu infrastruktūra, celiņi, nojauktas vecās kāpnes, kas bija jau sabrukušas un iežogota stadiona teritorija. Izbūvēta arī noliktava visam sporta inventāram, kas ir ļoti ērti, jo tagad visu varēs glabāt tepat, stadiona teritorijā. Pateicoties izdarītajiem darbiem, domāju, ka iegūs ne tikai Višķu pagasta iedzīvotāji, bet arī viss novads. Šeit ir vienreizēja infrastruktūra, jaunie laukumi varēs kalpot ne tikai vietējā mēroga sacensībām un pasākumiem, bet arī starptautiskā līmenī. Izbūvētie sporta laukumi atbilst visām prasībām. Šis komplekss ir paredzēts vasaras periodam, kad arī sāksies aktīva rosīšanās.”

Pārbūves gaitā veikta volejbola, basketbola un daudzfunkcionālā laukuma izbūve ar sintētisko poliuretāna segumu, labiekārtota teritorija, ierīkotas tribīnes ar 120 skatītāju vietām, žogs starp sporta spēļu laukumiem, sakārtota drenāža, apgaismojums sporta spēļu laukumiem un autotransporta stāvvietai, izbūvēti ārējās elektroapgādes tīkli, uzbūvēta noliktavas ēka, iegādāta stacionāra un pārvietojama iekārta basketbola, volejbola un tenisa sacensību vajadzībām. Nojaukta arī vecā šautuves ēka.

Būvniecības kopējās izmaksas sastādīja 394 434 euro. Būvniecība tika finansēta no Daugavpils novada domes budžeta. Darbus veica SIA “RBSSKALS Būvvadība”.

FOTOGALERIJA

Olga Smane