Mēs ieguldījām miljonu, lai sporta spēles jūsu uzņēmumam būtu neaizmirstamas

Vairāku gadu laikā Daugavpils novada atpūtas un sporta kompleksā Višķu estrāde un stadions kā arī tam piegulošajā infrastruktūrā ir ieguldīts ap miljons eiro. Ir atjaunota estrāde ar 1000 skatītāju vietām, stadions, kas izveidots atbilstoši IAAF (Starptautiskās Vieglatlētikas federāciju asociācijas) standartu prasībām. IAAF sertifikācijas standartiem atbilst arī jaunais uzsmidzināmais sintētiskā poliuretāna skrejceliņu, sporta laukumu un vieglatlētikas sektoru segums. 2016.gadā atjaunoti arī volejbola, basketbola un tenisa laukumi, uzlaboti pludmales volejbola un futbola laukumi. Ap laukumiem ir 500 skatītāju vietu. Klientu labsajūtai tiek piedāvāta pirts un laivu stacija ar 12 laivām un dažādiem citiem peldlīdzekļiem. Vairāki uzņēmumi savās aktivitātēs izmanto blakus kompleksam esošo ezeru gan zvejošanas sacensībām, gan aktivitātēm ar laivām. Kopumā kompleksa infrastruktūra piemērota desmitiem dažādu sporta spēļu un disciplīnu, neskaitot daudzās „nenopietnās” disciplīnas, kas ļoti populāras korporatīvajās sporta spēlēs.
Arī piebraukšana pie kompleksa ir ļoti ērta pa asfaltētiem ceļiem – divi kilometri no A13 šosejas. Iespējams arī atlidot ar lidmašīnu, jo gandrīz blakus stadionam atrodas lidlauks. Pasākumā laikā ir iespējams noorganizēt lidojumus ar motodeltaplānu.
Višķu sporta un atpūtas komplekss bija ļoti populārs agrāk, kad lielākā daļa Latvijas lielo uzņēmumu te rīkoja savas sporta spēles. `Tādu vietu, kas varētu uzņemt simtiem un pat tūkstošiem dalībnieku, visā valstī ir ļoti maz. Višķos lielākais dalībnieku skaits ir bijis ap 3000. Šāda dalībnieku skaita izmitināšanai piemēroti vairāki telšu laukumi, netālu no kompleksa esošās viesu mājas un dienesta viesnīca. Vēl viens arguments par labu Višķiem ir uzņēmumu vadības cieņas izrādīšana pret savu filiāļu darbiniekiem, izvēloties atpūtu reģionos, ko ļoti augstu novērtē reģionu darbinieki. Kāpēc lai šogad tas nebūtu Latgalē? Tā ir arī iespēja apskatīt, cik mūsu valsts ir daudzveidīga.
Bez sportošanas un saliedēšanās pasākumiem, tepat Višķos var apmeklēt „Višķu amatnieku ciemu”, uzkāpt vienā no skaistāko baznīcu torņiem, lai apskatītu daudzos apkārtnes ezerus, uzkāpt Borovkas pilskalnā. Var paplašināt savu redzesloku ar citām Dienvidlatgales pērlēm – ja ir nedaudz vairāk laika, 30 kilometru rādiusā ir Aglona, Preiļu leļļu muzejs, Daugavpils cietoksnis, Šmakovkas muzejs, Daugavas loki, Krāslavas pils un daudz kas cits.
Šogad īpašs pārsteigums kompleksa klientiem ir AKCIJA, kas saistīta ar Līgo svētku pasākumu. Visiem uzņēmumiem, kas atbalstīs Līgo svētkus, sporta svētki būs bez maksas vai ar ievērojamu atlaidi.  Tāpat tiem, kas izmantos saviem saliedēšanās pasākumiem kompleksu, ir iespēja reklamēties Līgo svētku ietvaros. Jāatzīmē, ka Līgo svētki Višķos pēdējos trīs gadus ir vieni no vērienīgākajiem Latgalē, kas pulcēja tūkstošiem skatītāju. Īpaši apmeklēts un skatīts sociālajos tīklos bija 2016.gada Jampadracis kolhozā.
Sīkāka informācija par sporta un atpūtas kompleksu, AKCIJU, un Līgo svētkiem uzņēmuma mājaslapā http://visku-estrade-stadions.lv